Ekibimiz Özel Mavi Aile Danışma Merkezi
Belgin TEMUR - Uzman Pedagog
İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Pedagoji Bölümü Mezunudur (1989). İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamlamıştır (2002). Mesleğe özel eğitimci olarak başlamış, zihinsel özürlü ve otistik çocuklarla özel eğitim çalışmaları yapmıştır.
Devamı
Tuğba GÜRÇAĞ YARIZ - Psikolojik Danışman
İstanbul Üniversitesi, Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi, Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü mezunudur (2003). Halen Maltepe Üniversitesi Gelişim Psikolojisi Bölümü'nde yüksek lisans programına tez çalışması ile devam etmektedir.Devamı
İrem FIRAT - Uzman Klinik Psikolog
Kadiköy Anadolu Lisesi'nden birincilikle mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümüne girmiştir. 2007 yılında yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Boğaziçi Üniversitesi'nde okuduğu sırada değişim öğrencisi olarak Hollanda'daki Tilburg Üniversitesi'nde okumaya hak kazanmıştır.

Devamı
Emre ALTINEL - Uzman Klinik Psikolog
Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Okan Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamlayıp 'Uzman Klinik Psikolog' ünvanını almıştır. Uzmanlık eğitimi sürecinde psikolojik değerlendirme ve psikoterapi süpervizyonu almıştır.


Devamı
Nihal DENİZ - Yönetici Asistanı
Yüksek öğrenimine Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü'nde devam etmektedir. İngilizce dil eğitimi ve bilgisayar programları kullanımı ile ilgili kurslara katılmıştır. Meslek hayatına özel bir şirketin menkul işler bölümünde başlamış; daha sonra ise başka bir alanda yönetici olarak çalışmıştır.
Devamı
© 2013 | Design by Görsel Sunum